VBA250-120 VECTAWAVE VBA 250 SERIES GENIŞ BANT GÜÇ AMPLIFIKATÖRLERI 10KHz – 250MHz 120W Version
10 kHz-250 MHz amplifikatör serimiz bir çıkış sağlar
80W’dan 2500W’a kadar güçler.