VBA230-22 VECTAWAVE VBA 230 SERİSİ GENIŞ BANT GÜÇ AMPLIFIKATÖRLERI 150KHz – 230MHz 22W Version
150 kHz-230 MHz amplifikatör serimiz çıkışı kapsar
22W ile 80W arasında değişen güç.